W pierwszy dzień wiosny, 21 marca 2024r. w sali 418 w budynku A Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Uniwersytecka 22/26) o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie zatytułowane: Mediacje jako zjawisko reflektywne. W jego trakcie odbędzie się dyskusja na temat wpływu jaki mediacje mają na zjawiska społeczne, rzeczywistość procesową, oraz jakie wywierają skutki w sferze stosunków prawnych i faktycznych. Prowadzącym spotkanie będzie dr Łukasz Prus, a zaproszonymi ekspertami są: prof. Ewa Gmurzyńska z Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Joanna Mucha z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i dr Bartłomiej Chludziński z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wstęp wolny.