Szkolenia otwarte to oferta dla osób indywidualnych lub grup poniżej 8 osób. Są to szkolenia ogólnodostępne, w których program realizowany jest dla różnych odbiorców reprezentujących różne organizacje i profesje. Podczas szkoleń otwartych uczestnicy reprezentują zróżnicowany poziom rozwoju kompetencji, doświadczenia i wiedzy. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość podjęcia dyskusji z przedstawicielami różnych branż, nawiązania nowych relacji biznesowych oraz poszerzenia rozumienia omawianych tematów przez szeroki dialog z osobami reprezentującymi różne środowiska.

Szkolenia otwarte realizowane są w ściśle określonych terminach wskazanych w ofercie szkolenia. Z uwagi na fakt, iż aby szkolenie mogło zostać zrealizowane niezbędne jest utworzenie się grupy minimum 8 osób, decydując się na wybór tej formy uczestnictwa w warsztacie należy wziąć pod uwagę możliwość przesunięcia terminu szkolenia w sytuacji, gdy grupa nie zostanie utworzona. Nasze szkolenia realizujemy w przyjemnych salach szkoleniowych na terenie Wrocławia i okolic umożliwiających pracę warsztatową, sprzyjające warunki do zdobywania wiedzy i nawiązywania nowych relacji. Na Państwa prośbę możemy zrealizować szkolenie w innym mieście. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia możliwości współpracy.

Szkolenia otwarte prowadzimy stacjonarnie, w formule on-line lub hybrydowo (połączenia szkolenia stacjonarnego z on-line). Warto wziąć pod uwagę, iż szkolenia stacjonarne dają możliwość nawiązania realnego dialogu pomiędzy trenerem i uczestnikami i wartość ćwiczeń warsztatowych realizowanych pod okiem eksperta może przynieść znacznie większe efekty, niż uczestnictwo w szkoleniu w formule zdalnej.

Po ukończeniu szkolenia i spełnieniu warunków uzyskania dyplomu, każdy z uczestników otrzymuje Zaświadczenie lub Certyfikat ukończenia szkolenia. Niektóre ze szkoleń realizowane są w dwóch formułach – umożliwiających zdobycie Zaświadczenia o ukończonym szkoleniu lub Certyfikatu ukończenia szkolenia na drukach MEN. Dokonując wyboru szkolenia warto sprawdzić, która z opcji jest dla Państwa bardziej wartościowa. Warunki uzyskania Certyfikatów w poszczególnych szkoleniach mogą się różnić.

Dokonując rejestracji na szkolenie otwarte i zapraszając kolejne osoby do uczestnictwa w warsztacie, każdy z uczestników (zapraszany i polecający) otrzymuje rabat 5 %.

Korzyści z udziału w szkoleniu otwartym:
– możliwość realizacji szkolenia w różnorodnej grupie uczestników reprezentujących różne branże, profesje, regiony
– uczestnictwo w warsztacie z uczestnikami o różnym poziomie wiedzy, kompetencji i umiejętności
– poszerzenie zrozumienia omawianych tematów dzięki dialogowi z przedstawicielami różnych środowisk zawodowych i społecznych
możliwość wymiany praktycznych informacji dotyczących omawianego tematu szkolenia przez osoby z branży reprezentujących różne branże, obszary rozwoju i konteksty społeczne i zawodowe
– szansa na nawiązanie wartościowych relacji biznesowych

Ważne aspekty szkoleń otwartych, które warto wziąć pod uwagę:
– podczas szkoleń otwartych zagadnienia omawiane są na poziomie ogólnym bez wnikania w konkretną branżę
– w szkoleniach otwartych możliwość dopasowania ćwiczeń warsztatowych i poszczególnych zagadnień do potrzeb uczestników jest ograniczona
– szkolenia otwarte realizowane są we wskazanych przez trenera terminach i godzinach
– w przypadku gdy na wybrany termin nie zbierze się grupa minimum 8 osób szkolenie może zostać przełożone na inny termin

Zapraszamy serdecznie do poznania naszej oferty szkoleń otwartych. Z uwagi na fakt, iż nasza oferta stale się rozbudowuje, zapraszamy do zaglądania na naszą stronę, obserwowania fanpage oraz do zapisu na Newsletter.

Aktualne procesy rejestracyjne na szkolenia otwarte:
Nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej